Konsultuojame

Didžioji dauguma Lietuvos vyrų apie aprangą, jos pirkimą ir derinimą galvoja nenoriai ir iki paskutinio vengia šio darbo. Savo aprangos klausimą galite patikėti mums.

Vyrų stiliaus konsultacijosVyriškas kostiumas ir paltas. Formali klasikinė apranga.

Vyrų stiliaus konsultacija gali būti naudinga, jeigu:

  • Esate pakviestas į renginį, kuriame reikėtų laikytis aprangos protokolo.
  • Norite atrodyti nepriekaištingai eidami į svarbius susitikimus ar viešus pasirodymus.
  • Jūsų kasdienis darbas, užimamos pareigos ar statusas reikalauja laikytis tam tikros aprangos kartelės, tačiau nenorite nuolat apie tai sukti galvą.
  • Tiesiog norite atrodyti tvarkingai, vyriškai, solidžiai (net ir laisvalaikiu) ir jaustis užtikrinai dėl savo išvaizdos.

Ruošimas šventeiŠventinis vestuvių kostiumas smokingas su peteliške

Mes galime išspręsti Jūsų aprangos ir įvaizdžio klausimą ruošiantis svarbiam Jūsų gyvenimo įvykiui.

Tai gali būti Jūsų inauguracija į prezidentus, svarbus susitikimas, viešas kalbėjimas, Jūsų vestuvės, diplomo įteikimas ar kitas svarbus įvykis. Atsižvelgiant į Jūsų lūkesčius, sukursime norimą vaizdą ir jausmą.

Koncentruokitės į šventę, o aprangos klausimą palikite mums.

Asmeninis apsipirkimasAsmeninis apsipirkimas ir stiliaus konsultacija vyrui. Asmeninis stilistas.

Vertinantiems savo laiką arba tiesiog nemėgstantiems blaškytis po parduotuves, mes galime pagelbėti ir palengvinti apsipirkimo patirtį. Mūsų salone mes galime Jums pasiūti kostiumą, švarką, paltą ar marškinius, taip pat galime pasiūlyti bet kokio tipo batus (tiek formalius, tiek laisvalaikio).  Bet vis tik kai kurių aprangos dalių mes neturime, todėl kartu su Jumis aplankysime atrinktas parduotuves ir padėsime sukomplektuoti trūkstamas garderobo dalis.