Batai prie kostiumo

Vyro apranga niekada neatrodys gerai be gerų batų. Batai yra ypatingai svarbi aprangos dalis, kuriai būtina skirti ne mažiau dėmesio, nei skiriate kostiumui ar kitiems viršutiniams drabužiams.

Mūsų salone turime gerą aukštos klasės rankų darbo batų pasirinkimą. Padedame išrinkti stilistiškai ir anatomiškai labiausiai tinkamus Jums batus prie kostiumo ar laisvalaikio aprangos.

Batų ir kostiumo derinimas

Derinant batus prie kostiumo, būtina atsižvelgti ne tik į norimą pasiekti formalumo lygį (aprangos protokolas), atsižvelgti į sezoniškumą bet ir įvertinti galutinę aprangos spalvinę gamą. Daugiau apie tai galite paskaityti mūsų straipsnyje apie kostiumo ir batų derinimą, arba atvykus į privačią konsultaciją.

Loake Legacy batai prie kostiumo

Batų ir laisvalaikio aprangos derinimas

Rinktis batus laisvalaikiui galime daug laisviau, tačiau norint atrodyti solidžiai ir stilingai – rekomenduojame laikytis spalvų ir proporcijų derinimo principų, avėti laisvalaikio avalynės tipus pagal jų paskirtį. Pavyzdžiui, prie jūros stilingai atrodysite su denio batais (angl. boat/deck shoes), išėjus į miestą ir restorane Jums tiks kokybiški derby batai su brogue perforacijomis, sportuokite su tam skirtais sportbačiais, o ne sportui skirti „sportbačiai“ (angl. casual sneakers) tinkami pasivaikščiojimui parke ar šuns vedžiojimui.

Kokybiški ir stilingi vyriški batai laisvalaikiui

Rekomenduojame pasižvalgyti batų el. parduotuvėje www.seva.tg