Individualus marškinių siuvimas Vilniuje

Marškiniai yra kasdienis vyro rūbas. Formalius marškinius mes nešiojame darbo metu, o mažiau formalius – laisvalaikiu. Norint atrodyti ir jaustis gerai, marškinių sukirpimas turi atitikti figūrą, o audinys ir pasiuvimas turi būti nepriekaištingi.

Savo klientams Vilniuje mes siūlome individualių marškinių siuvimo paslaugą.

Individualus vyriškų marškinių siuvimas Vilnius

Audiniai

Galime pasiūlyti šimtus variantų vienų iš geriausių pasaulyje marškinių audinių, pagamintų iš medvilnės, lino, šilko ir kašmyro mišinių. Turėsite galimybę rinktis tarp daugybės skirtingų audimų, tokiu kaip poplin, twill, oxford, dobby, herringbone ir kitų. Vasarai rekomenduosime rinktis lengvesnius audinius, o žiemai – šiltesnius. Priklausomai nuo Jūsų poreikio, padėsime išsirinkti stilistiškai ir praktiškai tinkamą variantą.

Sukirpimas

Norint pasiūti puikiai tinkančius marškinius, turėsime nuimti Jūsų išmatavimus ir užfiksuoti visus „nestandartinius momentus“. Pagal Jūsų pageidavimus bus pasirinktas silueto laisvumas, marškinių ilgis. Klasikiniai formalūs marškiniai yra siuvami ilgesni, kad juos būtų galima sukišti į kelnes.

Individualiai siuvami marškiniai Vilniuje

Apykaklė ir rankogaliai

Kokią apykaklę ir rankogalius geriausia rinktis konkrečioje situacijoje, priklauso nuo daugybės dalykų. Šių dalykų mes čia nerašysime, tačiau aptarsime su Jumis, kai apsilankysite mūsų salone. Mes Jums padėsime išsirinkti  stilistiškai ir praktiškai tinkamą apykaklės ir rankogalių variantą.

Kiek kainuoja individualių marškinių siuvimas?

Marškinių siuvimo kaina priklauso nuo kliento pageidavimų ir pasirinktų audinių. Norėdami sužinoti kiek Jums kainuotų marškiniai – skambinkite, parašykite mums savo poreikį, arba registruokitės konsultacijai.

Preliminari Seva The Gentleman individualaus siuvimo marškinių kaina: nuo 155 iki 250 eurų.

Individualaus siuvimo SCABAL marškinių kaina nuo 200 iki 600 eurų.

Dovanų čekis

Individualiai pasiūti marškiniai yra ne tik puiki garderobo dalis, tačiau ir gausybė įspūdžių, kuriuos palieka marškinių kūrimo, bendravimo su meistru ir laukimo procesas. Todėl individualių marškinių siuvimas yra itin mūsų klientų mėgstama dovana vyrams. Kviečiame įsigyti dovanų čekį ir nudžiuginti savo artimus, draugus ar kolegas.