Individualus švarko siuvimas Vilniuje

Vyras turėtų atrodyti gerai ne tik darbo metu, bet ir laisvalaikiu – pramogaujant, einant į restoraną ar koncertus ir neformalius renginius. Laisvo stiliaus švarkas yra puikus drabužis, kuris leidžia atrodyti elegantiškai ir stilingai, tačiau tuo pačiu yra praktiškas ir komfortiškas.

Skirtingai nei kostiuminių švarkų, laisvo stiliaus švarkų audinys neturi būti derinamas prie kelnių, todėl juos galima nešioti su džinsais, chino ar kitokio tipo kelnėmis.

Laisvo stiliaus švarkai skirstomi į dvi pagrindines kategorijas.

Sportinis švarkas (angl. sports jacket)

Scabal švarko siuvimas Vilniuje

Sportinis švarkas yra mažiausiai formalus ir laisviausias, mažiausiai struktūruotas švarko tipas. Dažniausiai sutiksite vienspalvius, dryžuotus ir languotus sportinius švarkus.

Tradiciškai sportiniai švarkai buvo dėvimi stebint lauko sporto renginius, dalyvaujant aktyvioje veikloje lauke ( angl. outdoor activity), užsiimant sportiniu šaudymu ar medžiokle, jodinėjant. Šiais laikais veiklų spektras iš dalies pasikeitė, tačiau švarko paskirtis lieka ta pati – jis turi būti patogus ir nevaržantis judesių, galbūt šiltas, priklausomai nuo sezono, apsaugantis nuo vėjo ar saulės. Ir žinoma – gražus.

Sportinis švarkas gali būti siuvamas iš įvairiausių audinių ir medžiagų: vilnos, flanelės, tvydo, odos, velveto, šilko ir lino mišinių ir daugybės kitų.

Bleizeris (angl. blazer)

Prabangus Scabal vyriškas švarkas

Bleizeris yra vidurys tarp sportinio švarko ir formalesnio kostiuminio švarko. Kaip taisykle, bleizeris yra labiau įliemenuotas ir su griežtesne pečių struktūra.

Kaip ir didžioji dalis klasikinės vyriškos aprangos, bleizeriai irgi kilę iš Anglijos, jeigu tiksliau – iš karinio D.Britanijos laivyno.

Bleizeris puikiai tiks norintiems atrodyti elegantiškai net ir laisvalaikiu.

Apie mūsų švarkus

Norėdami pasiūlyti kiekvienam džentelmenui jo poreikius atitinkantį švarką, siūlome dvi alternatyvas:

Seva The Gentleman švarkai

Mūsų namų prekės ženklo švarkai yra skirti tiems, kurie ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. Premium klasės produktas už puikią kainą.

Scabal švarkaiPrabangūs vyriški kostiumai

Vienas garsiausių ir prabangiausių vyriškų audinių ir kostiumų gamintojas SCABAL pasirinko mus kaip savo atstovą Lietuvoje. Scabal siūlomi švarkų variantai pranoksta lūkesčius. Liukso klasės produktas ieškantiems geriausių.

Kiek kainuoja švarko siuvimas?

Švarko siuvimo kaina priklauso nuo pasirinktos konstrukcijos, kliento pageidavimų ir pasirinktų audinių. Norėdami sužinoti kiek Jums kainuotų švarkas – skambinkite, parašykite mums savo poreikį, arba registruokitės konsultacijai.

Preliminari Seva The Gentleman individualaus siuvimo švarko kaina: Nenurodyta

Individualaus siuvimo SCABAL švarko kaina prasideda nuo 900 eurų.