Vestuvinio kostiumo siuvimas

Visi žino, kad vestuvių dieną, gražiausia mergina yra jaunoji, tačiau būtina nepamiršti, kad gražesnių už jaunąjį šventėje irgi būti neturėtų. Vestuvės yra ypatingai iškilminga ir svarbi šventė, todėl atrodyti reikia irgi ypatingai. Mes padedame taip atrodyti.

vestuvinis kostiumas ar smokingas

Ką rinktis vestuvėms – kostiumą ar smokingą?

Dėl susiklosčiusių arba nesusiklosčiusių tradicijų, Lietuvoje populiariausias vyriškas drabužis formalioje aplinkoje ir iškilminguose renginiuose yra klasikinis angliško tipo kostiumas. Nepainiokite tipo ir stiliaus, nes kostiumo stilius gali būti angliškas, itališkas, prancūziškas, amerikietiškas (mažiau populiarus Europoje). Kostiumai, priklausomai nuo kirpimo ir audinio, gali būti įvairių formalumo lygių. Tai yra patogu, nes suteikia jaunikiui daug laisvės pasireikšti, parodyti individualumą, charakterį, nusiteikimą ir net nuotaiką savo vestuvių dieną.

Smokingas (angl. tuxedo) yra kitokio tipo drabužis nei kostiumas. Jis yra puošnesnis ir reikalauja atitinkamos aplinkos. Dėvint smokingą atrodysite savo vietoje dvare ar rotušėje, tačiau atrodytumėte keistai kaimo turizmo sodyboje.  Pagal aprangos protokolą, smokingas išskirtinai skirtas būti dėvimas tik vakare, ir tik per iškilmingus renginius ar šventes, todėl puikiai tinka vestuvių vakarėliui. Anglijoje, kur tradicijų laikomasi daugiau, jaunikiai dažnai turi du vestuvių kostiumus – vienas skirtas dienai (angl. morning suit), fotosesijai, apeigoms bažnyčioje, o kitas (tuxedo) skirtas vakaro šventei. Verta paminėti, kad Amerikoje požiūris į smokingą yra laisvesnis.

Ką mes darome

Ruošimasis vestuvėms yra atsakingas ir kruopštus darbas. Net jeigu naudojatės vestuvių planuotojų paslaugomis, vis tiek turite savo asmeninių, su švente susijusių, malonių rūpesčių. Rūpesčius dėl jaunikio ir pabrolių aprangos mes paverčiame tiktų džentelmenišku potyriu (angl. experience).

Konsultuojame, aprengiame ir apauname kaip niekas kitas (neskaitant mūsų kolegų iš D.Britanijos).